Titles you rated
TitanicRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
The ShallowsRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5