Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0