Titles you rated
The PrisonRated ★ 2.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
The OmenRated ★ 2.5
Bulletproof MonkRated ★ 2.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
The FacultyRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
American UltraRated ★ 3.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 2.0
Nowhere to HideRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5