Titles you rated
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Age of InnocenceRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Bizet CarmenRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
The Music TeacherRated ★ 4.0- Callas ForeverRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Bread of HappinessRated ★ 3.5