Titles you rated
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
HumansRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 4.0
On AirRated ★ 2.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0- In the FleshRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0