Movies
Ratings
118
New WorldRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.5
Girl by GirlRated ★ 2.5
The SmurfsRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 2.0