Titles you rated
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0