Movies
Ratings
37
MiseryRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 0.5
The Road to El DoradoRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
1408Rated ★ 0.5
Perfect GameRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0