Series
Ratings
50
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
Childless ComfortRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5