Titles you rated
The Holy MountainRated ★ 5.0
Waiting for the BarbariansRated ★ 4.5
AssassinsRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Anna KareninaRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.5
Black BookRated ★ 4.0- VikingRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0