Titles you rated
TriggerRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Good ManRated ★ 3.5