Titles you rated
FriendRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0