Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Secret HealerRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0