Movies
Ratings
160
Ben-HurRated ★ 4.5
The BodyguardRated ★ 4.0
Eden LakeRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0