Titles you rated
Silent Night, Bloody NightRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
FailanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
Area 88Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 5.0
Die BadRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5