Titles you rated
BlackBerryRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 4.0
JarheadRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Return To SpaceRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5