Movies
Ratings
139
Your Name.Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
SunnyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.5