Movies
Ratings
458
UpgradeRated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 3.5
Julia's EyesRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0- Kahlil Gibran's The ProphetRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
TumbledownRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Beautiful CreaturesRated ★ 3.0