Movies
Ratings
125
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
WaitressRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 2.0
AmadeusRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
The PartyRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0