Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Song of the BanditsRated ★ 2.5