Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.5
CollectorsRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5