Movies
Ratings
484
The Exit 8Rated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.0
TauRated ★ 3.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
The PactRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 3.5
AbominableRated ★ 3.5