Series
Ratings
226
Regular ShowRated ★ 4.5
Regular ShowRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
True HauntingRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Win or LoseRated ★ 5.0
BetRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 2.5
True BeautyRated ★ 3.5
HildaRated ★ 5.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0