Movies
Ratings
127
Step Up All InRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
Mr. DeedsRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
Grown UpsRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 2.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0