Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 2.5
Miss RipleyRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0