Movies
Ratings
45
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0