Movies
Ratings
191- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
The World of KanakoRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Nana 2Rated ★ 3.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
NanaRated ★ 4.0