Movies
Ratings
175
Fist of LegendRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
OseamRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 1.0
Cars 2Rated ★ 4.0
General's SonRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
HookRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.0