Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0