Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 0.5
VigilanteRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
MonstrousRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0