Titles you rated
LockoutRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0