Movies
Ratings
211
The TerminatorRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0