Movies
Ratings
781
ShatteredRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Cutthroat IslandRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.5
The 13th WarriorRated ★ 3.5
King ArthurRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.5
Enter NowhereRated ★ 3.0
FilthRated ★ 2.5
AlexanderRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
DreddRated ★ 3.5
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0