Series
Ratings
69
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0- The Carrie DiariesRated ★ 5.0
The Carrie DiariesRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0