Movies
Ratings
132
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
New York MinuteRated ★ 4.5
Soul SurferRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 2.5
Bloody ReunionRated ★ 0.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.5
Hello BrotherRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.5
AntiqueRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 3.0