Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 1.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Dark ShadowsRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 0.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0- RedRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
Fire with FireRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0