Titles you rated
At EighteenRated ★ 3.0
A Little Thing Called First LoveRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Queen of the RingRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Star of the UniverseRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Come and Hug MeRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.5