Movies
Ratings
652
FrankensteinRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
AlienRated ★ 2.5
Ruby SparksRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 2.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5