Series
Ratings
71- Physical: AsiaRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 4.0- 대학체전: 소년선수촌Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0