Titles you rated
RiddickRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 2.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
SphereRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Æon FluxRated ★ 4.0
InnerspaceRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 1.0
Superman IIRated ★ 2.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
Dark CityRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 2.0
Upside DownRated ★ 2.0
The Book of EliRated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 2.0
WaterworldRated ★ 1.0