Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 4.5- Our beautiful SummerRated ★ 4.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.5