Series
Ratings
104
The Player 2: Master of SwindlersRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 3.5
HydeRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
My Happy EndRated ★ 3.0
MaestraRated ★ 3.0
Perfect Marriage RevengeRated ★ 3.0
The Third MarriageRated ★ 3.0
The Escape of the Seven: War for survivalRated ★ 4.0
Behind Your TouchRated ★ 3.0
King the LandRated ★ 3.0
Dancing Queens on The RoadRated ★ 5.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0- Love and AmbitionRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.0
Beautiful WorldRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0