Movies
Ratings
128
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 0.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5