Movies
Ratings
743
Summer's CameraRated ★ 5.0- Me, Myself, YouRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
John WickRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 1.5
The FounderRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 5.0