Titles you rated
Love 911Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0