Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
MinariRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5