Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0