Titles you rated
Kisaragi StationRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
RRRRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.5
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Secrets of the Saqqara TombRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5