Movies
Ratings
550
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0