Movies
Ratings
930
EscapeRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The Best of MeRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0